معرفی مجموعه

امور تعمیرات و گارانتی

امورمشتریان

تعمیرگاه مرکزی

تعمیرگاه سیار

تامین قطعات

آموزش

معرفی مجموعه

بی‌تردید ارائه سرویس و خدمات در کوتاه ترین زمان و  با بهترین کیفیت ممکن و تامین رضایت مشتریان  محصولات هیدرومک ، همواره یکی از مهم‌ترین ارکان فعالیت شرکت سنوپارس بوده و تلاش همه جانبه‌ای برای تحقق بخشیدن به این هدف صورت گرفته و مفتخریم که در سایه همراهی همیشگی مشتریان گران‌قدر خود توانسته‌ایم، به آن دست یابیم.  موید رضایت مندی مشتریان محترم محصولات هیدرومک کسب رتبه سوم در سال 1395 در لیست رنکینگ  بیش از 30 شرکت عرضه کننده ماشین آلات راهسازی  میباشد. اخذ لوح  زرین حمایت از حقوق مصرف کننده  از جمله افتخارات شرکت سنوپارس می باشد

امور تعمیرات و گارانتی

انجام سرويس اولیه در محل استقرار دستگاه بدون اخذ هزينه اياب و ذهاب و دستمزد صورت مي گيرد. پس از اعلان خرابي از طرف مشتري، فيلد سرويس جهت تعمير دستگاه  یا از تعمیرگاه مرکزی و یا از محل نمایندگی منطقه در سریع ترین زمان ممکن به  محل استقرار دستگاه به اقصي نقاط کشور اعزام می گردد.   تعميرات در صورتي كه دستگاه در زمان گارانتي باشد، بدون اخذ دستمزد، هزينه قطعات و اياب و ذهاب و رایگان انجام می پذیرد و  موارد فوق در زمان وارانتي دستگاه، با اخذ هزينه هاي مربوطه صورت مي گيرد.

امورمشتریان

جهت ساماندهی پاسخگويي به مشتريان بخش مرکز تلفن امور مشتریان  call center را ه اندازی گردیده و يه امور مشتريان اعم از گارانتي و وارانتي به صورت حضوري يا تلفني رسيدگي می گردد. در صورت امكان با راهنمايي تلفني اقدام به  رفع امور انجام مي شود و براي مواردي كه نياز به انجام  تعميرات است ، اكيپ فيلد سرويس به محل استقرار دستگاه  اعزام و يا مشتري براي ارسال دستگاه به تعميرگاه مركزي راهنمايي مي شود.

واحد پاسخگويي به مشتريان (call center) مجهز به نرم افزار خدمات پس از فروش براي ثبت و پيگيري و ارجاع امور مشتريان و همچنين 10خط ویژه تلفن برای  پاسخگوي به مشتريان مي باشد.

اعتقاد واحد خدمات پس از فروش هیدرومک  بر این است که صدای مشتری یکی از ارزشمندترین و کم هزینه ترین راهها برای درک خواسته های مشتریان و حرکت به سوی بهبود کیفیت است. صدای مشتریان  در  حقیقت حامل این پیام می باشد  که : " من می خواهم به خرید از شما ادامه دهم به شرط اینکه اشکالات خود را مرتفع سازید» لذا شایسته  است از آنان به خاطر این کمک سپاسگزار بوده  و نهایت تلاشمان را صرف رضایتمندی و خشنودی ایشان نماییم.

تعمیرگاه مرکزی

تعميرگاه مرکزی داراي سه سايت مجزا و مجهز به تمامي ابزار آلات عمومي و تخصصي جهت تعميرات كليه ماشين آلات مي باشد و توسط كارشناس مهندس مكانيك اداره مي شود. تمامي عيوب دستگاه پس از تحويل مشتري توسط مدير تعميرگاه بررسي و براي انجام امور تعميراتي به استاد كار مربوطه ارجاع مي شود. دستگاه تعمیر شده  قبل از تحویل به مشتری تست عملیاتی گردیده و سپس به مشتري تحويل خواهد گردید.

تعمیرگاه سیار

هر خودرو  فيلد سرويس مرکزی مجهز به  ابزار و تجهيزات لازم و كافي براي تعميرات كامل موتور، سيستم هيدروليك، شاسي و بدنه و دونفر کارشناس فنی تعمیرات و تکنسین همراه برای انجام تعمیرات گارانتی و وارانتی  اعزام می گردند.. هر دستگاه مجهز به سيستم ردیاب ماهواره ای GPS بوده و از  مركز خدمات كنترل شده  و در صورت تماس مشتري، نزديكترين خودروي فيلد سرويس به محل استقرار دستگاه اعزام مي شود

تامین قطعات

 واحد تأمین و فروش قطعات یدکی شرکت سنوپارس ضمن تعیین اهداف و استراتژی های خود به شرح ذیل ، بصورت مجدانه درصدد تامین نیاز و پشتیبانی کامل از مشتریان در کوتاهترین زمان ممکن می باشد.
۱- توزیع قطعات اصلی و با کیفیت

۲- ارائه قیمت های رقابتی قطعات

۳- برنامه ریزی جهت تقویت انبار و انبارش حجم مناسبی از قطعات جهت پشتیبانی دستگاه های توزیع شده
۴- تأمین اضطراری قطعات مورد نیاز در صورت عدم موجودی (دریافت از طریق DHL و پست هوایی)
۵-ارسال قطعات به اقصی نقاط کشور در کمتر از ۴۸ ساعت 

۶- افزایش سبد محصولات با توجه به نیازهای مشتریان

آموزش

واحد آموزش با استفاده از اساتيد مجرب داخل و خارج از شركت و همچنین با همکاری واحد آموزش شرکت هیدرومک تمامي آموزش هاي لازم را به کلیه پرسنل  ونمایندگان و مشتریان بر حسب نياز ارائه مي دهد.

واحد آموزش شرکت سنوپارس در راستای اجرای اهداف کلان خود موارد ذیل را در دستور کار قرار داده است

آموزش مدون پرسنل .

آموزش کارشناسان و تکنیسین های واحد خدمات پس از فروش .

ارائه مشاوره آموزشی .

آموزش مشتریان.

تهیه جزوات فنی به زبان فارسی .

تهیه مدارک و اطلاعات فنی و آموزشی به زبان فارسی.

تکمیل و به روز رسانی تجهیزات کمک آموزشی .

این واحد از طریق برگزاری دوره های آموزشی در زمینه اپراتوری ، سرویس ، نگهداری و … برای مشتریان در راستای افزایش عمر مفید و راندمان دستگاه ها و همچنین کاهش هزینه های نگهداری آنها گام برداشته است. دوره های آموزشی این واحد به نحوی برنامه ریزی گردیده  که کارآموزان بتوانند بطور عملی با سیستم های مختلف و عملکرد و عیب یابی آنها آشنا شوند.

محصولات وارداتی

بکهولودر بکهولودر

بیل زنجیری بیل زنجیری

بیل لاستیکی بیل لاستیکی