معرفی مجموعه

امور تعمیرات و گارانتی

امورمشتریان

تعمیرگاه مرکزی

تعمیرات سیار

تامین قطعات

آموزش

معرفی مجموعه

بی‌تردید، ارایه سرویس با بهترین کیفیت ممکن و تامین رضایت مشتریان همواره یکی از مهم‌ترین ارکان فعالیت شرکت سنوپارس بوده است و همواره تلاش همه جانبه‌ای برای تحقق بخشیدن به این هدف صورت گرفته است.
مفتخریم که در سایه همراهی همیشگی مشتریان گران‌قدر خود توانسته‌ایم، به این هدف بزرگ دست یابیم. سامانه صدای مشتریان شرکت سنوپارس، مجرایی برای گفت‌وگو با مشتریان و شنیدن نیازها، علاقه‌مندی‌ها، پیشنهادها، انتقادها، شکایات و خواسته‌های آنان است.
هدف از راه‌اندازی این سامانه دست‌یابی به روشی استاندارد و نهادینه برای تعامل پایدار با مشتریان و معرفی راهکاری سریع و آسان برای پاسخ‌گویی به پرسش‌ها و نیازهای ایشان است.
سامانه انتقادات و پیشنهادها، محلی برای دریافت انتقاد و پیشنهادهای مشتریان در زمینه ارایه خدمات و پاسخ‌گویی به این انتقادات است. مشتریان در صورت تمایل می توانند با مراجعه به این صفحه انتقادات و پیشنهادهای خود را برای همکاران ما ارسال کنند و موضوع را تا دست‌یابی به پاسخ نهایی و دریافت نتیجه از طریق همین صفحه دنبال کنند.

امور تعمیرات و گارانتی

انجام مرحله سرويس اولیه در محل استقرار دستگاه بدون اخذ هزينه اياب و ذهاب و دستمزد صورت مي گيرد. کلیه فیلترهای دوره گارانتی دستگاه ها به صورت رایگان تحویل می گردد.

اعزام فيلد سرويس جهت تعمير دستگاه، پس از اعلان خرابي از طرف مشتري، در سریع ترین زمان ممکن در اقصي نقاط ايران در محل استقرار دستگاه انجام شده و تعميرات در صورتي كه دستگاه در زمان گارانتي باشد، بدون اخذ دستمزد، هزينه قطعات و اياب و ذهاب انجام مي شود. موارد فوق در زمان وارانتي دستگاه، با اخذ هزينه هاي مربوطه صورت مي گيرد.

امورمشتریان

جهت ساماندهی پاسخگويي به مشتريان، ايران به سه منطقه تقسيم شده است و هر منطقه توسط "مسئول منطقه" اداره میگردد. كليه امور مشتريان هر منطقه اعم از گارانتي و وارانتي به صورت حضوري يا تلفني توسط مسئول آن منطقه رسيدگي مي شود. در صورت امكان، راهنمايي تلفني براي رفع امور انجام مي شود و براي مواردي كه نياز به تعميرات مي باشد اكيپ فيلد سرويس اعزام مي شود و يا مشتري براي ارسال دستگاه به تعميرگاه مركزي راهنمايي مي شود.

واحد پاسخگويي به مشتريان مجهز به نرم افزار خدمات پس از فروش براي ثبت و پيگيري و ارجاع امور مشتريان و همچنين 4 خط تلفن همراه (call center)است. اين واحد با 25 خط تلفن توسط سيستم تلفن مركزي پاسخگوي مشتريان مي باشد.

اعتقاد واحد خدمات پس از فروش سنوپارس بر این است که شکایت مشتری یکی از ارزشمندترین و کم هزینه ترین راهها برای پیدا کردن عیوب دستگاه ها و درک خواسته های مشتریان و حرکت به سوی بهبود کیفیت است. آن دسته از مشتریان که شکایتشان را ابراز می کنند در حقیقت حامل این پیام هستند که : " من می خواهم به خرید از شما ادامه دهم به شرط اینکه اشکالات خود را مرتفع سازید» لذا ما بر این باوریم که مشتری شاکی به شکل کم هزینه ای ما را با ایرادها و نقاط ضعف تولیداتمان آشنا کرده و گاهی اوقات راهکاری را نیز به رایگان در اختیارمان قرار می دهد. پس حقشان این است که از آنان به خاطر این کمک تشکر کرده و نهایت تلاشمان را صرف راضی کردن آنها نماییم.

تعمیرگاه مرکزی

تعميرگاه مرکزی داراي سه سايت مجزا مجهز به تمامي ابزار آلات عمومي و تخصصي جهت تعميرات كليه ماشين آلات مي باشد كه توسط كارشناس مهندسي مكانيك اداره مي شود.

تمامي عيوب دستگاه پس از تحويل مشتري توسط مدير تعميرگاه بررسي مي شود و براي انجام امور تعميراتي به استاد كار مربوطه ارجاع مي شود.

دستگاه تعمیر شده قبل از تحویل به مشتری تست عملیاتی گردیده و سپس به مشتری تحویل خواهد گردید.

تعمیرات سیار

تعداد 10خودرو فيلد سرويس مجهز به ابزار و تجهيزات لازم و كافي براي تعميرات كامل موتور، سيستم هيدروليك، شاسي و بدنه كه هر خودرو توسط یک نفر كارشناس فنی و یک نفر تکنسین مجرب و آموزش ديده اداره مي شود و تمامي امور گارانتي و وارانتي دستگاه ها را به طور كامل و دقيق به همراه كمك مكانيك انجام مي دهند.

 هر دستگاه مجهز به سيستم ردیاب ماهواره ای GPS مي باشد كه از مركز خدمات كنترل مي شود و در صورت تماس مشتري، نزديكترين خودروي فيلد سرويس به محل استقرار دستگاه اعزام مي شود.

تامین قطعات

واحد تأمین و فروش قطعات یدکی شرکت سنوپارس ضمن تعیین اهداف و استراتژی های خود به شرح ذیل ، بصورت مجدانه درصدد تامین نیاز و پشتیبانی کامل از مشتریان در کوتاهترین زمان ممکن می باشد .


در این راستا :
۱- توزیع قطعات اصلی و با کیفیت
۲- ارائه قیمت های رقابتی قطعات
۳- برنامه ریزی جهت تقویت انبار و انبارش حجم مناسبی از قطعات جهت پشتیبانی از دستگاه های توزیع شده مشتریان
۴- تأمین اضطراری قطعات مورد نیاز در صورت عدم موجودی(دریافت از طریق DHL و پست هوایی)
۵-ارسال قطعات به اقصی نقاط کشور در کمتر از ۴۸ ساعت
۶- افزایش سبد محصولات با توجه به نیازهای مشتریان


بنای اصلی فعالیت های واحد تامین قطعات می باشد .

آموزش

واحد آموزش با استفاده از اساتيد مجرب داخل و خارج از شركت و همچنین با همکاری واحد آموزش شرکت هیدرومک و مجهز به سالن كنفرانس شامل تمامي وسايل و تجهيزات آموزشي و كمك آموزشي جهت آموزش حضوري و غيرحضوري آنلاين مي باشد و تمامي آموزش هاي لازم را به تمامي پرسنل ونمایندگان و مشتریان بر حسب نياز ارائه مي دهد.

واحد آموزش شرکت سنوپارس در راستای اجرای اهداف کلان خود موارد ذیل را در دستور کار قرار داده است:

آموزش مدون پرسنل .

آموزش کارشناسان و تکنیسین های واحد خدمات پس از فروش .

ارائه مشاوره آموزشی .

آموزش مشتریان.

تهیه جزوات فنی به زبان فارسی .

تهیه مدارک و اطلاعات فنی و آموزشی به زبان فارسی.

تکمیل و به روز رسانی تجهیزات کمک آموزشی .

این واحد از طریق برگزاری دوره های آموزشی در زمینه اپراتوری ، سرویس ، نگهداری و برای مشتریان در راستای افزایش عمر مفید و راندمان دستگاه ها و همچنین کاهش هزینه های نگهداری آنها گام برداشته است. دوره های آموزشی این واحد به نحوی برنامه ریزی گردیده که کارآموزان بتوانند بطور عملی با سیستم های مختلف و عملکرد و عیب یابی آنها آشنا شوند .

این شرکت توانایی برگزاری دوره های عمومی ،فنی و تخصصی را برای متقاضیان آزاد به صورت تئوری و

عملی دارا بوده و این دوره ها توسط متخصصین مجرب و آموزش دیده تدریس می گردند.

محصولات تولیدی

 محصولات  وارداتی - بکهولودر محصولات وارداتی - بکهولودر

محصولات تولیدی محصولات تولیدی

محصولات وارداتی - بیل مکانیکی محصولات وارداتی - بیل مکانیکی