شرکت سنوپارس در سال 1356 با هدف اولیه تولید ادوات کشاورزی به ثبت رسید و در سال 1363 نخستین فعالیت خود را با تولید فرانت لودر درکارگاهی در تهران آغاز نمود.

در سال 1367  سنوپارس به منظور توسعه فعالیت های خود اقدام به احداث کارخانه تولیدی در محل فعلی آن در شهر تفت یزد در زمینی به وسعت 25000 متر مربع نمود  و در سال ١٣٧٣ موفق به تولید اولین بکهولودر کشاورزی  در این کارخانه گردید.

درسال ١٣٧٥ سنوپارس ورود به بازار ماشین آلات راهسازی را هدف قرارداد و با تولید بکهولودر دارای سیستم کشوئی هیدرولیکی برنده مناقصه وزارت راه و شهرسازی گردید. 

اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات هیدرومک ترکیه در سال 1382 ، بخش جدیدی را به فعالیت های سنوپارس اضافه کرد و با عرضه بکهولودرهای سنگین و بیل های مکانیکی چرخ لاستیکی و چرخ زنجیری بخش های جدیدی از بازار را خدمت رسانی نمود.

در سال ١٣٨٥ نسل سوم بکهولودرهای سنوپارس با ظاهری کاملا جدید و مجهز به کابین ارگونومیک، تهویه مطبوع و سایر  امکانات رفاهی و ایمنی مورد نیاز، به نام SP100، به بازار عرضه گردید و سنوپارس با برنده شدن در مناقصه بزرگ سازمان همیاری شهرداری ها و دهیاری ها 500 دستگاه از این بکهولودر را به تولید رسانید.

نسل بعدی بکهولودرهای سنوپارس با تغییر سیستم انتقال قدرت از کلاچ دنده ای به سنکروشاتل نیمه اتوماتیک به نام SP220I به وجود آمد و سنوپارس با برنده شدن در دومین مناقصه بزرگ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور 450 دستگاه از این نسل را وارد بازار نمود.

در نهایت، نگاه به بازارهای جهانی،مدیران و طراحان سنوپارس را بر آن داشت محصولی را با کیفیت و کارایی در سطح برندهای برتر دنیا طراحی و تولید نمایند و در نتیجه این نگرش،  بکهولودری با گیربکس فول پاورشیفت و کابین لوکس و ارگونومیک و مجهز به تمام امکانات رفاهی و سیستم های ایمنی با نام تجاری SP PRO 250Z، درسال 1395 به بازار عرضه شد و مورد استقبال گسترده بازار قرار گرفت.

شرکت دانش بنیان سنوپارس تاکنون با طراحی و تولید 16 مدل انواع بکهولودر و عرضه بیش از 4500 دستگاه بکهولودر در بازار ایران بزرگترین و تخصصی ترین تولید کننده بکهولودر ایران بوده و سهم به سزایی را در عرصه تولید و خدمات دهی ماشین آلات عمرانی بر عهده داشته است.

سنوپارس با تکیه بر شبکه گسترده نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش خود در سراسر ایران و  با بهره گیری از فیلدسرویس قدرتمند خود موفق به کسب رضایت مشتریان این صنعت گشته و اخذ تندیس زرین رعایت حقوق مصرف کننده نتیجه سالیان سال حضور مستمر در رده های بالای  رنکیینگ  شرکت های تولیدکننده  و عرضه کننده ماشین آلات راهسازی و معدنی در زمینه مطلوبیت خدمات و پشتیبانی محصولات  و کسب رضایت مشتریان این شرکت می باشد.

در حال حاضر کارخانه تولیدی در شهر یزد و دفتر مرکزی شرکت و دفتر مرکزی فروش در شهر تهران مستقر می باشد.

 

 در ایران HİDROMEK شرکت سنوپارس نمایندگی انحصاری فروش محصولات شرکت

شرکت سنوپارس از سال 1384 با اخذ نمایندگی انحصاری شرکت هیدرومک ترکیه در ایران و با تحویل بیش از 1000 دستگاه از محصولات مختلف هیدرومک در سطح کشور ، توانسته است رضایت مشتریان خود را از بابت کیفیت، پشتیبانی و خدمات پس از فروش جلب نماید.

لازم به ذکر است شرکت هیدرومک HIDROMEK با سابقه فعالیت نزدیک به 40 سال در صنایع عمرانی و راه سازی، معدنی، کشاورزی و خدمات شهری با دارا بودن بیش از 50 نمایندگی فعال در سراسر دنیا، توانایی ساخت و تامین ماشین آلات زیر را دارد:

-         بیل مکانیکی زنجیری (Crawler) مدل های HMK220LC , HMK300LC , HMK370LC

-         بیل مکانیکی لاستیکی( Wheeled)  مدل های HMK140W , HMK200W

-         بکهو لودر مدل های , HMK102B , HMK102S HMK62SS

شرکت سنوپارس با برخورداری از پرسنل مجرب و سازمان گسترده خدمات پس از فروش و با حضور فعال در صنایع کشور از جمله معادن و شرکت های فرآوری مواد معدنی، پیمانکاران صنایع نفت و گاز، سازمان های آب و فاضلاب، شهرداری ها و استانداری ها، آماده ارائه خدمات در این بخش میباشد.

محصولات تولیدی

 محصولات  وارداتی - بکهولودر محصولات وارداتی - بکهولودر

محصولات تولیدی محصولات تولیدی

محصولات وارداتی - بیل مکانیکی محصولات وارداتی - بیل مکانیکی