...
اخبار

در تاریخ 7 تیرماه طی مراسمی با حضور مدیر عامل شرکت سنوپارس در واحد مارکتینگ شرکت سنوپارس برای اولین بار در ایران باشگاه مشتریان و فروشگاه آنلاین قطعات زمینه ماشین آلات راهسازی افتتاح گردید.آقای مهدی غریب مدیر عامل شرکت سنوپارس در این مراسم ضمن معرفی و تاریخچه شرکت سنوپارس درمورد اهداف و خدمات باشگاه مشتریان و فروشگاه آنلاین توضیحاتی را بیان نمودند:

شرکت سنوپارس پیشرو در زمینه تولید بکهولودر در ایران و خاورمیانه می باشد ما از سال 1356 فعالیت خود را در این عرصه آغاز نمودیم 40 سال است که رهبر بازار هستیم و با افتخار بیشترین تعداد بکهولودر های ایران را در اختیار داریم.

شرکت سنوپارس در دهه ی چهارم فعالیت خود اقدام به افتتاح اولین باشگاه مشتریان و فروشگاه آنلاین قطعات نموده است. هدف اصلی از افتتاح باشگاه مشتریان Snowparsclub ایجاد ارزش ویژه به مشتریان می باشد. از هدف های دیگر باشگاه مشتریان می توان به افزایش تعامل و ارتباط کاربران و مشتریان،  ارائه بالاترین کیفیت در خدمات  و محصولات، ایجاد رضایت و وفاداری در مشتریان اشاره نمود.باشگاه مشتریان سنوپارس Snowparsclub سرویس جدیدی است که به مشتریان امکان می دهد در زمان خرید دستگاه، قطعات و خدمات از شرکت امتیاز دریافت نموده و با تبدیل این امتیاز کد تخفیف و مزایای دیگری که باشگاه مشتریان برای مشتریان در نظر می گیرد، استفاده نمایند.

باشگاه مشتریان سنوپارس Snowparsclub می کوشد تا با تکیه بر نیروی انسانی کارآمد، بهره گیری از فناوری های نوین و خلق ارزش پایدار برای مشتریان طرح های حمایتی ویژه را مبتنی بر نیاز مشتریان ارائه نماید.

خدمات باشگاه مشتریان سنوپارس به شرح ذیل می باشد:

1- اعطای امتیاز به خریدهای مشتری

2- تبدیل امتیاز به تخفیف جهت خریدهای آتی مشتریان

3- شرکت در قرعه کشی جوایز نفیس که دوره ای برگزار می شود.

4- فراهم نمودن امکانات رفاهی و تفریحی برای مشتریان

در ادامه این مراسم آقای علیرضا نظری مدیر بازاریابی و فروش شرکت سنوپارس ضمن تبریک به مشتریان شرکت فرمودند مشتریان هر کسب و کار شرکا و سهامداران واقعی آن کسب و کار محسوب می شوند و روز به روز از کسب و کارها به غیر از مطلوبیت کیفیت و قیمت محصولات توقعات بالاتری را خواستارند.  ما در واحد مارکتینگ شرکت با مطالعه و بررسی نیازهای مشتریان و همچنین بررسی پیشرفت تکنولوژی و فناوری اقدام به افتتاح باشگاه مشتریان و فروشگاه آنلاین قطعات نمودیم تا گامی مهم و اساسی جهت ایجاد ارزش ویژه برای مشتریان برداشته باشیم.

فروشگاه آنلاین قطعات یک خدمت ویژه ای است که باشگاه مشتریان سنوپارس برای دستگاه های سنوپارس و هیدرومک تدارک نموده است دستگاه داران سنوپارس و هیدرومک می توانند از طریق سایت   www.snowparsclub.com  یا از طریق اپلیکیشن Snowparsclub قطعات مورد نیاز خود را از سراسر کشور آنلاین سفارش دهند و حداکثر 48 ساعت کاری درب منزل یا محل کار تحویل بگیرند و از خرید های خود امتیاز کسب نموده و از خدماتی که باشگاه مشتریان ارائه می دهد بهره مند گردند.

به امید آینده ای بهتر برای تمام دستگاه داران و ماشین آلات راهسازی کشور که در آینده ای نزدیک عضو این باشگاه شوند.

تاریخچه

تاریخچه سنوپارس مملو از فعالیت است مطالعه،تحقیق وپژوهش، طراحی، نوآوری ، آزمون ، سرویس دهی و بهبود

فعالیت ما ابتدا باتولید فرانت لودر در یک کارگاه کوچک آغاز شد و تا امروز که پیشرفته ترین و به روز ترین بکهولودر با قابلیت رقابت با برترین برند های روز دنیا در کارخانه ای به وسعت 25000 متر مربع و برترین تکنولوژی تولید در ایران به همراه برترین مهندسان و پرسنل  این رشته در ایران  با رهبری موسس آن ادامه دارد.

نماینده رسمی و انحصاری شرکت هیدرومک ترکیه تولید کننده بکهولودر های سنگین و بیل های مکانیکی چرخ لاستیکی و چرخ زنجیری از سال 1382 در ایران برگ دیگری از تاریخچه سنو پارس می باشد.

قطعات یدکی

با استفاده از فیلترهای اصلی ،روغن ها ،شیلنگ ها ، قطعات موتوری وهیدرولیک وغیره کارایی و بهره وری دستگاه به حداکثر می رسد سنوپارس با تامین قطعات اصل در دستیابی به اوج عملکرد دستگاه کمک می کند.

واحد قطعات یدکی با هدف تامین رضایت مشتریان به سه بخش تقسیم شده است :

برنامه ریزی تامین

انبار

فروش

خدمات پس از فروش

سنوپارس بیش از 30 سال خدمات و پشتیبانی دستگاه ها را در کل ایران برعهده دارد مهم نیست که دستگاه در کجای ایران نیاز به خدمات دارد سنوپارس دارای یک ساختار پشتیبانی با سطح کیفیت و اطمینان با تکنسین های آموزش دیده که از جدیدترین دانش و فن آوری استفاده می کنند برخوردار است.