Search
Close this search box.
خدمات ما بعد البيع

خدمات پس از فروش ، رابطه مستقیم با رضایت مشتری و وفاداری دارد. پشتیبانی مطلوب خدمات پس از فروش با افزایش درجه وفاداری مشتری با نقش واسطه ای بررضایت مشتری تأثیر می گذارد.
مشتری امروز یک تجربه خوشایند در مسیر خرید خود انتظار دارد که این انتظارات، بیشتر خدمات پس از فروش را در بر می گیرد. سنوپارس در برنامه هایی کوتاه مدت، مشکلات مشتری را حل می کند. درازمدت فرصتی واقعی فراهم می کند تا خدمات به مشتریان را با آینده ای روشن تر ارائه دهیم، جایی که سنوپارس به طور فعالانه خدمات پس از فروش خود را کنترل و نظارت می کند تا از طریق روابط قوی تر با مشتری، ارزشی مستمر را برای مشتریان خود حفظ نماید.
هر چند که ارائه خدمات پس از فروش مناسب در کوتاه مدت – که واقعاً هم باعث خوشحالی مشتریان می شود- آسان تر از ارائه یک استراتژی بلند مدت است؛ ولی ما میخواهیم با الویت قرار دادن مشتری محوری در سنوپارس، فرصت های بیشتری را در دراز مدت برای مشتریان ایجاد کنیم و برای مشتری تمایز ایجاد کنیم.
ما باور داریم که خدمات پس از فروش بیش از کارآمد بودن؛ باید به یاد ماندنی باشد و حس مثبت در ذهن مشتری ایجاد کند. دسترسی آسان به تیم پشتیبانی و حل سریع مشکل، حق مسلم مشتریان است.
سنوپارس دو اقدام اصلی برای به یادماندنی شدن خدمات دارد:
1. فعالیت پیشگیرانه – شناسایی و اصلاح مسائل قبل از تماس مشتری
2. همدلی – درک شرایط واقعی مشتری و اینکه دغدغه مشتری دغدغه ما است

کلیه محصولات سنوپارس با گارانتی به فروش می رسند که به موجب آنها کیفیت مناسب محصول برای مشتریان گرامی تضمین می شود.

هدف ما این است که به یک توسعه پایدار و بلندمدت برای مشتری و برای شرکت دست یابیم. با اعلام حقوق مشتریان به ایشان، متعهد هستیم که مسائل مربوط به وارانتی را به درستی حل نموده و کلیه فعالیت های مرتبط با آن را مدیریت کنیم.. توجه ویژه ای به اجرای واقعی گارانتی و بعبارتی ادعاهای ناشی از آن خواهیم داشت.

برای اثر بخشی در دوره تعیین شده، ظرفیت کاری مورد نیاز اعم از زیر ساخت ها، نیروی انسانی و تجهیزات را فراهم نموده ایم تا پایه ای مستحکم برای مدیریت کارآمد و هدفمند این فعالیت ها داشته باشیم.

مسئول : آقای پورحسین

سمت : مدیر واحد خدمات پس از فروش

شماره تماس : 03532633706

ایمیل: poorhossein@snowpars.com

مسئول: آقای جلادت

سمت: سرپرست واحد خدمات پس از فروش

شماره تماس : 03532633705

ایمیل : jaladat@snowpars.com