سنو پارس
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معرفی شرکت

شرکت دانش بنیان سنوپارس (سهامی خاص) پیشرو در زمینه تولید بکهولودر در ایران و خاورمیانه در سال 1356 توسط موسس آن آقای سید علی احرامیان در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسید. تولید اولیه شرکت، فرانت لودر بود که در کارگاهی در تهران تولید می شد. در سال 1367 کارخانه تولیدی در زمینی به مساحت 25000 مترمربع درشهرستان تفت استان یزد احداث گردید و تولید اولین بکهولودر در این کارخانه در سال 1373 صورت گرفت.
شرکت دانش بنیان سنوپارس تاکنون با طراحی و تولید 19 مدل انواع بکهولودر و عرضه آن در بازار ایران بزرگترین و تخصصی ترین تولید کننده بکهولودر ایران بوده و سهم بسزایی را در عرصه تولید و خدمات دهی ماشین آلات عمرانی بر عهده داشته است.
بکهولودرهای تولید شده شرکت سنوپارس که در 31 استان کشور در حال فعالیت می باشند توسط واحد خدمات پس از فروش و واحد تامین قطعات یدکی سرویس دهی و پشتیبانی می شوند و به مشتریان این اطمینان را نوید می دهند که خرید بکهولودر سنوپارس پایان یک معامله نیست و آغاز یک همکاری جهت آبادانی کشورمان است.

تاریخچه

تاریخچه سنوپارس مملو از فعالیت هایی نظیر مطالعه، تحقیق و پژوهش، طراحی، نوآوری، آزمون، سرویس دهی و بهبود است .
با تاسیس شرکت سنوپارس و تولید دستگاه های با کیفیت، از گذشته تا به امروز جامعه از دستاوردهای غنی آن بهره مند گردیده است.
فعالیت ما ابتدا با تولید فرانت لودر در یک کارگاه کوچک آغاز شد و تا امروز که پیشرفته ترین و به روز ترین بکهولودر، با قابلیت رقابت با برترین برند های روز دنیا، در کارخانه ای به وسعت 25000 متر مربع و برترین تکنولوژی تولید در ایران به همراه برترین مهندسان و پرسنل این رشته در ایران با رهبری موسس آن ادامه دارد. نماینده رسمی و انحصاری شرکت هیدرومک ترکیه تولید کننده ماشین آلات راهسازی از سال 1382 در ایران برگ دیگری از فعالیت های سنوپارس می باشد.

چشم انداز

بنر چشم انداز

معتبرترین و قابل اعتماد ترین برند ماشین آلات راه سازی و عمرانی در ایران با تاکید در نوآوری و ارزش افزوده برای مشتریان از طریق تمرکز بر تامین قطعات و خدمات و ارتباط پایدار با مشتریان

استراتژی

بنر استراتژی

استراتژی سنوپارس بیانگر میراث و تعهد همیشگی ما برای تامین نیازهای مشتریان و جامعه ای است که در آن زندگی می کنیم. با توجه به ارزش های سازمان ما کارکنان سنوپارس، دیدگاه اصلی از تجارت را با مدل های عملیاتی و اجرایی ارائه می دهند و بدینوسیله گزینه های استراتژیک را برای رشد و سود آوری امروز و فردا به اشتراک می گذارند. ما راهکارهایی ارائه می دهیم که به مشتریان کمک می کند دنیای بهتری را بسازند.

گواهینامه های سنوپارس