جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

هدف اصلی واحد فروش قطعات یدکی تامین قطعات مورد نیاز ماشین آلات سنوپارس و هیدرومک در ایران می باشد این واحد تلاش می کند قطعات یدکی اصلی ، با کیفیت بالا و قیمت مناسب را با ضمانت در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارائه دهد و رضایت مشتریان را برآورده سازد. تحت هر شرایطی، از کیفیت بالای قطعات ما مطمئن باشید.

واحد قطعات یدکی به 3 بخش تقسیم شده است:

برنامه ریزی تامین

مدیریت ماشین آلات به این بستگی دارد که برنامه ریزی تامین قطعات یدکی (یا کنترل قطعات یدکی) به درستی انجام شود. مدیریت قطعات یدکی به گستره وسیعی از فناوری ، تجربه و دانش ماشین آلات راهسازی نیاز دارد. در این بخش، گردش قطعات به شکلی اصولی و علمی تحلیل می گردد و مقدار سفارشات از برترین برندهای روز دنیا تعیین می شود.

انبار

انبار قطعات یدکی به مساحت 1500 مترمربع با نرخ تامین 100% در کارخانه شرکت سنوپارس واقع در شهرک صنعتی قدس شهرستان تفت در استان یزد واقع شده و امکان دسترسی سریع و مناسبی را برای مشتریان ایجاد می کند. قطعات انبار، در بهترین وضعیت، نگهداری شده و با بسته بندی استاندارد از این انبار به سراسر ایران ارسال می شود.

فروش

پرسنل آموزش دیده و حرفه ای واحد فروش قطعات سنوپارس با مشاوره و راهنمایی، مشتریان را در تامین قطعات یدکی مورد نیاز خود یاری می نمایند. ما تضمین می کنیم که قطعات اصلی در هر زمان و هر مکان به دست شما برسد.

قراردادن قطعات مناسب در زمان ومکان مناسب برای کار شما بسیار مهم است به همین دلیل است که سنوپارس بهترین ابزار های آنلاین را در یک وب سایت و اپلیکیشن ادغام کرده است . 

وب سایت snowyadak.net اکنون مراحل سفارش قطعات را بسیار ساده تر و سریع تر کرده است و مشتریان می توانند با مراجعه به فروشگاه آنلاین ، قطعات مورد نیاز خود را در 24 ساعت شبانه روز سفارش دهند.

مسئول : آقای صلاحی
سمت : مدیر قطعات یدکی

مسئول : آقای دمیری
سمت : سرپرست قطعات یدکی