جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

واحد CRM

شرکت سنوپارس در راستای شناسایی و تعیین اهداف بلند مدت خود اقدام به ایجاد واحد مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) نموده است. ماموریت CRM این است که با افزایش تعامل دوجانبه با مشتریان و توسعه خدمت رسانی به ایشان، به دنبال آگاهی از نظرات و دیدگاه های آنها نسبت به محصولات و خدمات سنوپارس می باشد و با دقت و صراحت و با توجه به تجربیاتی که مشتریان از استفاده و بهره گیری از محصولات شرکت داشته اند، توجه نموده و اقدام می نماید. این همکاری و همیاری، شرکت سنوپارس را در تامین بیشتر خواسته های مشتریان و افزایش رضایتمندی آنان یاری می دهد.

استراتژی واحد CRM یک استراتژی تجاری مشتری محور می باشد که بر توسعه ارتباطات تأکید دارد و از فرایندهایی استفاده می کند که برای جلب، حفظ و خدمت به مشتری طراحی شده است. اهداف CRM شامل شناسایی فرصت ها و کاهش مشکلات مشتری، ایجاد وفاداری مشتری برای ارتقا و ایجاد تصویری مطلوب برای مشتری و کاهش هزینه های ایشان است.

مکانیزم رسیدگی به شکایات مشتری طوری تنظیم شده است که سریعا اقدامات اصلاحی یا پیشگیرانه در مورد هر موضوع اعمال گردد. موفقیت این سیستم، یک نظارت و بررسی مداوم را می طلبد؛ بنابراین بایستی با ابتکار عمل به شکایات رسیدگی کرد. علاوه بر این توانسته ایم از طریق عواملی مانند مدیریت زمان ، راه حل صحیح و تعمیر و نگهداری مناسب رضایت مشتری را بیش از پیش جلب نماییم.

مسئول: خانم ترمه

سمت: مدیر تضمین کیفیت