جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

به نام ایزد منان

همواره بر آن بوده ایم که در کنار شما مردم عزیز باشیم و مفتخریم تا به امروز با تمام توان تلاش نموده ایم به بهترین نحو این امر را محقق کنیم، چرا که باور داریم اعتبار ما هر چه هست از شما مردم عزیز است. راه و منظور ما تولید است. تولید ماشین آلاتی که در طبقه بندی جهانی جزء سخت ترین و استراتژیک ترین محصولات به حساب می آید. تمام همت ما این بوده بتوانیم محصولاتی درخور شأن کشور عزیزمان و هموطن خود تولید و عرضه کنیم و سبک زندگی و شیوه سطح بالایی از دستگاه داری را در این کشور توسعه دهیم تا مشتریان ما در مواجهه با  تجهیزات وارداتی تشخصی والا را در خویش حس و تجربه نمایند. 

امروزه پیرو شعار خود یعنی یک گام جلوتر، گامی فراتر گذارده ایم و قصد کرده ایم بیش از پیش از کنار شما باشیم؛ در شادی ها در غم ها، در مشکلات در پیروزی ها. چون نگاهمان به مشتریانمان فراتر از دید خریدار و فروشنده است بلکه نگاه ما خانواده سنوپارس است. 

روابط عمومی سنوپارس با هدف ارتقاء تعامل با شما عزیزان ایجاد شده و تلاش خواهد کرد در جهت سیاست های شرکت جهت هر چه بهتر تعاملات با شما عزیزان گام برداشته و هر اقدام لازمی را به بهترین و در سریع ترین زمان ممکن صورت دهد. 

همراه با شما / همگام با شما / در کنار شما 💛  

زنده باد ایران، زنده باد هم وطن.