جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
مهندس نظری
خلق و افزایش ارزش با دانش
بنا به گفته آقای نظری،  سازمان فروش و بازاریابی از رویکردی دانشی بهره برده  و سعی نموده است   با انعطاف و عدم تمرکز ، همواره رو به سوی تغییرات مثبت داشته باشد و با برنامه‌ ریزی های مداوم در آینده نیز مزیت های رقابتی خود را افزایش خواهد داد .
مدیر عامل
سخن مدیرعامل
ما در سنوپارس از قطعات با کیفیت بالا برای دستگاه های شما استفاده می کنیم تا زمان طولانی تری را با هزینه های نگهداری کمتر به شما ارائه دهیم. با این حال، اگر بعد از چند سال نیاز به تعویض قطعات باشد، ما با گستره ای  از  قطعات یدکی اصلی آماده هستیم.
تازه های سنوپارس (2)
کسب رتبه نخست کشوری خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش (After-sales) طبق نظریه Brian Cohen عبارتست تعهدی که شرکت ها برای پاسخ گویی به نیاز مشتریان برای پشتیبانی یک دوره زمانی خاص از دید کسب و کار ارائه می کنند. این تعریف می تواند یک تعریف کاملی باشد. این خدمات بستگی به رفتار مشتریان در پی فروش دارد.
image
تاثیرات زیست محیطی ماشین الات راهسازی
انتشار آلاینده ها از ماشین آلات متحرک غیر جاده ای Non-Road Mobile Machinery (NRMM) به طور قابل توجهی به انتشار اکسید کربن (CO)، هیدروکربن ها (HC)، اکسیدهای نیتروژن (NOx) و ذرات معلق به آلودگی هوا دامن میزنند.
کودک-و-معدن
کودک و معدن
تمام کودکان شاغل در معادن، از طبقه بسیار پایین جامعه و فقیر هستند. این کودکان در غیرانسانیترین شرایط و محیطهای خطرناک برای استخراج مواد معدنی و سنگهای قیمتی پرطرفدار در بازار جهانی، در معادن کار میکنند.
1
مینی لودرها : اسب های همه کاره ی ساخت و ساز های مدرن
در دنیای پویای ساخت و ساز و کارهای سنگین امروزه، مینی لودر ها به عنوان یک جعبه ابزار واقعی ظاهر شده اند و شیوه اجرای پروژه ها را متحول کرده اند. این ماشین‌های همه کاره و قدرتمند ضروری هستند و در سایت‌های ساخت‌وساز، پروژه‌های محوطه‌سازی و کاربردهای مختلف صنعتی را تحویل بالایی بخشیده اند. در این متن ، ما قصد داریم عمیقا به مزایا و نقش حیاتی آنها در عملیات امروزی بپردازیم.