جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کسب رتبه نخست کشوری خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش (After-sales) طبق نظریه Brian Cohen عبارتست تعهدی که شرکت ها برای پاسخ گویی به نیاز مشتریان برای پشتیبانی یک دوره زمانی خاص از دید کسب و کار ارائه می کنند. این تعریف می تواند یک تعریف کاملی باشد. این خدمات بستگی به رفتار مشتریان در پی فروش دارد. به عنوان مثال، پس از فروش دوچرخه، این خدمات ممکن است شامل تعمیر و نگهداری رایگان دوچرخه برای چند هفته باشد.این خدمات می تواند روشی برای تشویق مردم به خرید محصول در مرحله باشد و همچنین دلیلی محکم برای قیمت بالاتر برای کالای مناسب نسبت به نمونه های مشابه و رقبا است. . همچنین بر شهرت بلند مدت شرکت مؤثر است و می تواند بر فروش های آینده تأثیر بگذارد. اما با این حال، این هزینه ها را نیز به شرکت ها تحمیل می کند.

به طور کلی می توان گفت که خدمات پس از فروش به فرایندهای مختلفی اشاره می کند که باعث می شود مشتریان از محصولات و خدمات سازمان رضایت داشته باشند. نیازهای مشتریان بایستی برآورده شود تا آنها بتوانند سخنان مثبتی را گسترش دهند و رضایت مشتری از محصول یا کالا نقش مهمی در ترویج محصولات و خدمات برندها دارد. این خدمات باعث می شود محصولات و خدمات از انتظارات مشتریان برآورده شده یا از آن پیشی بگیرند خدمات جنبه اساسی مدیریت فروش است و نباید از آن چشم پوشی کرد.

همانطور مطلع هستید شرکت سنوپارس همواره در تلاش بوده در تمامی مراحل اعم از خدمات قبل از فروش، حین و پس از فروش با امکانات متمایز با ایجاد سهولت در روال امور و براورد نیازهای مشتری رضایت آنها را جلب نماید. در طول این سالها معمولا در تلاش بودیم از طریق یک مرجع و ناظر خارجی ممیزی مستمر و دقیق برای سنجش خود استفاده کنیم. خوشبختانه در سالهای اخیر شرکت ISQI این کار را به صورت دقیق و درست در بین شرکت های خودرویی و ماشین آلاتی عهده دار بوده است و شرکت سنو پارس در این سالها بازیگر اصلی در رتبه های اول و دوم بوده است. امسال یعنی سال ۱۴۰۳ به لطف پروردگار و همت  نیرو های متعهد سنوپارس و همچنین لطف و نظر شما مشتریان عزیز توانسته ایم در مجموع امتیازات رتبه ۱ در مجموع خدمات و مشتری مداری را کسب نماییم و شادی این پیروزی را با شما مشتریان عزیز سهیم هستیم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب